close
تبلیغات در اینترنت

خلعتبری:کی روش گفت دیگر نمی توانیم با هم باشیم


درباره سايت درباره سايت

تاریخ شروع وبلاگ: 13 تیر 92

شروع دوباره وبلاگ: 28 شهریور 92

ایمیل وبلاگ

heyatfootballbabol@gmail.com

babolfootball@gmail.com

abolfazl.usv@gmail.com


آرشيو آرشيو

شهريور 1395

مرداد 1395

تير 1395

خرداد 1395

ارديبهشت 1395

فروردين 1395

آذر 1393

آبان 1393

مهر 1393

شهريور 1393

بهمن 1392

دی 1392

آذر 1392

آبان 1392

مهر 1392

شهريور 1392


نويسندگان نويسندگان

‎ابوالفضل مهدیزاده‎ (186)

امیرحسن قنبری (19)


جستجوگر پيشرفته سايت
Translate
English

Arabic

French

Persianهیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.خلعتبری:کی روش گفت دیگر نمی توانیم با هم باشیم

خلعتبری:کی روش گفت دیگر نمی توانیم با هم باشیم

کی‌روش در لیست 50 نفره تیم‌ملی خلعتبری را دعوت کرده بود اما برای اردوی پرتغال او را خط زد. در همین خصوص...کی‌روش در لیست 50 نفره تیم‌ملی خلعتبری را دعوت کرده بود اما برای اردوی پرتغال او را خط زد. در همین خصوص انتقادات زیادی از سرمربی تیم‌ملی شد. گفت‌وگوی مفصل با خلعتبری  را در ادامه می‌ خوانید:

می‌ دانستم دعوت نمی‌ شوم

قبل از اینکه اسامی تیم‌ملی اعلام شود من به دوستانم گفتم که کی‌روش من را دعوت نمی‌ کند. چون من ایشان را خوب می‌ شناسم. او تفکراتی دارد که می‌ خواهد همان تفکرات را در تیم پیاده کند. من در این فصل خوب کار کردم و برای تیمم جزو بهترین ها بودم اما من را انتخاب نکرد.

دستیاران کی‌روش چه گزارش می‌ دهند؟

به غیر از بازی با پرسپولیس در بازی های قبلی مقابل تراکتور، پدیده یا فولاد خوب بودم و با تمام وجود برای تیمم کار کردم. خودشان که بازی های ما را نمی‌ بینند و دستیارانشان برای تماشای بازی های می‌ آیند که من نمی‌ دانم چه گزارشاتی می‌ دهند که بازیکنان خوب دعوت نمی‌ شوند.

شجاع باید دعوت می‌ شد

من در مورد خودم حرف نمی‌ زنم اما سپاهان بازیکنان خوبی داشت که می‌ توانستند به تیم‌ملی دعوت شوند. چرا شجاع خلیل‌زاده به تیم‌ملی دعوت نشد؟ شجاع از دفاع وسط به هافبک دفاعی آمد و بهتر بازی کرد. مهدی شریفی خیلی خوب بوده و برای تیم ما مثمر ثمر کار کرده و از جوانان با انگیزه است اما چرا دعوت نشده؟ غفوری و حاج‌صفی خوب بودند اما باید بازیکنان دیگر هم دیده می‌ شدند.

کی‌روش گفته بود دیگر نمی‌ توانیم با هم باشیم

مربی گری سلیقه ای است و من این مساله را قبول دارم اما چرا نباید بازیکنان خوب و آماده به تیم‌ملی دعوت نشوند؟ خود آقای کی‌روش گفته بودند که ما دیگر نمی‌ توانیم با هم باشیم و این لیست آخر من است و تو دیگر در لیست من نیستی. قبل از جام‌جهانی آقای آقاجانیان به من زنگ زد و گفت: ما 4 سال با هم بودیم و دیگر نمی‌ توانیم با هم باشیم. من هم حرفی نزدم و به خاطر تیم‌ملی کشورم به نظر سرمربی احترام گذاشتم.

چرا خودشان را گول می‌ زنند

با این کارها نمی‌ توانند خودشان را گول بزنند. من نمی‌ دانم چه چیزی را می‌ خواهند ثابت کنند؟ بازیکنی تیم ندارد ولی به تیم‌ملی دعوت می‌ شود. من نمی‌ دانم چرا این اتفاقات می‌ افتد و شاید هم من اشتباه می‌ کنم. من را دعوت نکردی بقیه را چرا دعوت نکردی؟ من نمی‌ توانم در مورد بازیکنان دیگر صحبت کنم و فقط در مورد همبازیان خودم صحبت می‌ کنم. البته آقای رحمتی از دروازه بانان بزرگ است.

برای سپاهان انگیزه ام را از دست نمی‌ دهم

من و سایر بازیکنان انگیزه مان را از دست نمی‌ دهیم. ما برای سپاهان با تمام وجود کار می‌ کنیم چون با این تیم قرارداد داریم. همانطور که در پرسپولیس با تمام وجود کار کردیم.

دعوت هم شوم حرف هایم را می‌ زنم

شاید کی‌روش از حرف من هم ناراحت شود اما من واقعیت ها را گفتم. او ناراحت شده که من گفتم هر مربی هم جای او بود در جام‌جهانی همین نتایج را می‌ گرفت. الان هم این حرف را می‌ زنم و حتی اگر من را هم دعوت کنم باز حرفم را می‌ زنم. واقعیت را گفتم و هر مربی دیگری هم این نتایج را می‌ گرفت همانطور که در جام‌جهانی های قبلی گرفتند.

امیدوارم تیم‌ملی هجومی شود

من تیم‌ملی کشورم را دوست دارم و برای تمام بازیکنان آرزوی موفقیت می‌ کنم. حتی برای کی‌روش در تیم‌ملی آرزوی موفقیت دارم اما امیدوارم تفکراتش بهتر شود. برای جام ملت های آسیا هم تیم‌ملی ما به مشکل می‌ خورد اما امیدورام تفکر کی‌روش تغییر کند و تیم‌ملی بتواند در جام ملت های آسیا بازی هجومی انجام دهد. با همین بازیکنان آرزوی موفقیت می‌ کنم و برای من قابل احترام هستند به هر حال مربی گری سلیقه ای است و بازیکن گناهی ندارد. پیراهن تیم‌ملی و پرچم ایران مقدس است و من برای تیم‌ملی آرزوی موفقیت می‌ کنم. من باز هم انگیزه دارم و هیچوقت نا امید نمی‌ شوم.

برای کریمی آرزوی موفقیت دارم

علی کریمی از بازیکنان بزرگ ما بوده و برای او در تیم‌ملی آرزوی موفقیت می‌ کنم. او انسان بزرگ و با شخصیتی است و دوست دارم در تیم‌ملی هم موفق شود و باز هم بتواند به فوتبال ملی کمک کند.

چرا خوشحالی نکنم؟

چرا نباید در بازی با پرسپولیس وقتی بردیم خوشحالی نکنم. من در اصفهان زندگی می‌ کنم و هواداران سپاهان هم از من انتظار دارند. پارسال وقتی در پرسپولیس بودم و سپاهان را بردیم من خوشحال بودم. هر کجا بازی کنم برای تیمم از جان مایه می‌ گذارم. من از هواداران پرسپولیس توقع نداشتم و برای این تیم هم خوب کار کردم. من نمی‌ توانم ببینم به خانواده ام توهین می‌ کنند اما اگر بخواهم حرفی بزنم شاید محروم شوم.

به داور گفتم من خطا کردم

در یک صحنه در لب خط خطای من بود و کاملاً هم درست بود چرا که من روی او خطا کردم و مسئله خاصی نبود چرا که این شرایط بازی است. حتی به داور هم گفتم من خطا کردم. در این بازی دروازه خالی بود و من باید آن توپ را تبدیل به گل می‌کردم . خداراشکر گل زدیم وگرنه نمی‌ توانستم خودم را ببخشم.
منبع:ورزش 3

 

 ارسال شده در : یکشنبه 13 مهر 1393 - توسط : امیرحسن قنبری
بازديد : 149 بار دسته بندي : خبر ورزشی نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • فروشگاه اینترنتی دی وی دی های آموزشی

  کانال تلگرام شهرها

  فروش گیفت کارت گوگل پلی

  انجام پایان نامه کارشناسی

  سرور مجازی آمریکا

  خرید فیلتر شکن

  پرورش بلدرچین

  بهترین سایت مد و زیبایی

  خرید جم کلش رویال

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  جی پی اس گارمین

  اخبار فوتبال

  رمضان سال 95

  تشریفات

  دانلود آهنگ جدید

  خرید بازی

  موسسه حفاظتی

  ترخیص کالا

  نصب دوربین مداربسته

  اورانوس

  ساخت وب سایت رایگان

  فروش بک لینک

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود آهنگ جدید

  ایران گیم 7

 • بک لينک بک لينک