close
تبلیغات در اینترنت

پیروزی خونه به خونه , تساوی شهرداری جویبار و باخت صنعت ساری در لیگ دو + گزارش بازی ها


درباره سايت درباره سايت

تاریخ شروع وبلاگ: 13 تیر 92

شروع دوباره وبلاگ: 28 شهریور 92

ایمیل وبلاگ

heyatfootballbabol@gmail.com

babolfootball@gmail.com

abolfazl.usv@gmail.com


آرشيو آرشيو

شهريور 1395

مرداد 1395

تير 1395

خرداد 1395

ارديبهشت 1395

فروردين 1395

آذر 1393

آبان 1393

مهر 1393

شهريور 1393

بهمن 1392

دی 1392

آذر 1392

آبان 1392

مهر 1392

شهريور 1392


نويسندگان نويسندگان

‎ابوالفضل مهدیزاده‎ (186)

امیرحسن قنبری (19)


جستجوگر پيشرفته سايت
Translate
English

Arabic

French

Persianهیتر جت


هیتر,هیتر تابشی,جت هیتر,هیتر سقفی,بخاری فن دار,بخاری کارگاهی,هیتر موشکی,جت هیتر مرغداری,هیتر گلخانه,هیتر کارخانه,heater,هیتر گازی,هیتر گازوئیلی سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر، جت هیتر ،هیتر موشکی،یونیت هیتر،هیتر کابینتی ،کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند با پیاده سازی آخرین تکنولوژی های صنایع گرمایشی و الگو برداری از سیستم های گرمایشی اروپایی با کیفیت بالا و مصرف کم انرژی باعث ایحاد تحول در سیستم های گرمایشی کشور شده اند. تنوع مدل،تنوع ظرفیت و هم چنین قابلیت سفارشی سازی سیستم های گرمایشی از دیگر امتیازاتی است که گروه صنعتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد جت هیتر یا همان هیتر موشکی یکی از پرفروش ترین محصولات گروه صنعتی می باشد که در مدل گازی،گازوئیلی و دوگانه تولید می شوند.هیتر جت-هیتر موشکی - در مدل های دود کش دار و بدون دودکش و دو موتوره تولید می شود.

هیتر
هیتر تابشی
جت هیتر
هیتر سقفی
بخاری فن دار
بخاری کارگاهی
هیتر موشکی
جت هیتر مرغداری
هیتر گلخانه
هیتر کارخانه
heater
هیتر گازی
هیتر گازوئیلی
یونیت هیتر
هیتر کابینتی
کوره هوای گرم
بخاری صنعتی
هیتر چیست
هیتر صنعتی
تولید هیتر
فروش هیتر
قیمت هیتر کابینتی
هیتر موشکی مرغداری
بخاری گازی فن دار
بخاری تابشی سقفی
بخاری صنعتی گازدار
بخاری تابشی
هیتر جت

یونیت هیتر (به انگلیسی: Unit heater) دستگاهی است که ار آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ نظیر سالنهای سرپوشیده، سالن‌های کارخانجات و ... استفاده می‌شود.

یونیت هیتر از قسمتهای زیر تشکیل شده است:

کویل با لوله‌های پره دار که در داخل آن آب گرم، داغ و یا بخار به عنوان حامل انرژی حرارتی جریان دارد بر حسب نوع یونیت هیتر ممکن است کویل صاف، مکعبی شکل، گرد و یا دایره‌ای شکل باشد.
پروانه و یا فن که وسیله عبور دادن هوا از کویل و به جریان انداختن هوا در داخل فضای گرم شونده را بر عهده دارد. این فن بر حسب ظرفیت و فشار هوادهی ممکن است از نوع ملخی و یا سانتریفوژ باشد.
پره‌های جهت دهنده هوا که بوسیله آنها می‌توان هوای خروجی از یونیت هیتر را به قسمتهای مختلف محل گرم شونده هدایت کرد
کابینت و یا محفظه که پروانه و کویل در داخل آن و پره‌های جهت دهنده هوا بروی آن نصب شده است.
مقدار حرارتی که یک یونیت هیتردر مدت زمان ۱ ساعت در فشار هوای ۱ اتمسفر با درجه حرارت ورودی ۲۰۰ درجه فارنهایت و افت درجه حرارت ۲۰ درجه فارنهایت و درجه حرارت هوای ورودی به کویل ۶۰ درجه فارنهایت به محیط منتقل می‌کند اگر بدون کانال باشد قدرت حرارتی استاندارد نامیده می‌شود.پیروزی خونه به خونه , تساوی شهرداری جویبار و باخت صنعت ساری در لیگ دو + گزارش بازی ها

پیروزی خونه به خونه , تساوی شهرداری جویبار و باخت صنعت ساری در لیگ دو + گزارش بازی ها

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در یک دیدار سراسر هجومی...

تیم فوتبال خونه به خونه بابل در یک دیدار سراسر هجومی موفق شد شهرداری دزفول را در خانه اش شکست دهد.

 

در هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور، تیم فوتبال خونه به خونه بابل در دزفول موفق شد شهرداری این شهر را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد.

 

گل های تیم خونه به خونه توسط اسماعیل صمدی و آرمان فلاحی به ثمر رسید.

 

شاگردان فرشاد پیوس در همان دقایق ابتدائی بازی حملات بی امانی را روی دروازه تیم حریف تدارک دیدند و اتفاقاً در دقیقه 10 بازی موفق شدند به اولین گل خود دست یابند.

 

اسماعیل صمدی پاس تو در  آرمان فلاحی را با یک شوت دقیق به اولین گل تیمش تبدیل کرد. اما این گل تنها 6 دقیقه دوام داشت و با خطای محسن رحیمی روی مهاجم تیم شهرداری دزفول، اعلام ضربه پنالتی داور این دیدار را برای این تیم خوزستانی به دنبال داشت تا کاپیتان دزفولی ها با به ثمر رساندن این پنالتی بازی را به تساوی بکشاند.

 

در ادامه این نیمه باز هم این تیم خونه به خونه بود که موقعیت های خوبی را جهت پیش افتادن از حریف در اختیار داشت که توسط مهاجمان این تیم به هدر رفت و دو تیم با تساوی 1 بر 1 به رختکن رفتند.

 

در ابتدای نیمه دوم این دیدار اتفاق خاصی را از سوی بازیکنان دو تیم شاهد نبودیم ولی رفته رفته تیم خونه به خونه تلاش بیشتری از خود به خرج داد تا به دروازه تیم حریف نزدیک تر شود و بالاخره در دقیقه 57 بازی موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند.

 

آرمان فلاحی سانتر زیبای محسن پورحاجی را به یک شوت سرضرب به گل دوم خونه به خونه تبدیل کرد تا این بازیکن با به ثمر رساندن این گل و دادن پاس گل اول، عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد.

 

اما این پایان کار نبود و تیم خونه به خونه بارها و بارها می توانست توسط کیوان هاشمی، اسماعیل صمدی، آرمان هاشمی و محسن پورحاجی دروازه تیم حریف را باز کنند که نتیجه ای در بر نداشت و در یکی دو صحنه نیز بازیکنان شهرداری دزفول توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند تا بالاخره این دیدار با برتری 2 بر 1 خونه به خونه و کسب سه امتیاز شیرین توسط شاگردان فرشاد پیوس خاتمه یابد.

 

گفتنی است، ایمان شوریابی و محمد نجفی از تیم خونه به خونه بابل توسط داور این دیدار با کارت زرد مواجه شدند.

 

 

 

اسامی بازیکنان خونه به خونه بابل در این دیدار بدین شرح بود:

 

حسین نائیجی، احمد سعیدی، سیداحد شفیعی، محسن رحیمی، سیدجواد شفیعی، ایمان شوریابی، سامان نورمحمدی، کیوان هاشمی( از دقیقه 72 پوریا غلامی)، اسماعیل صمدی (از دقیقه 62 علی رضوان گران)، محسن پورحاجی و آرمان فلاحی (از دقیقه 80 محمد نجفی)


اما تیم فوتبال شهرداری جویبار هفته اول لیگ دسته دوم فوتبال کشور را با تساوی آغاز کرد.

 

تیم شهرداری جویبار موفق شد در ورزشگاه شهید مفتح همدان و در مقابل دیدگان تنها 50 فوتبال دوست همدانی مقابل تیم الوند به تساوی بدون گل دست یابد.

 

شاگردان پیروز جغتاپور در این دیدار با ارائه یک بازی قابل قبول چند بار تا آستانه فروپاشی دروازه این الوند پیش رفتند ولی موفق به انجام این کار نشدند تا در هفته اول لیگ دسته دوم، دیار هگمتانه را با کسب یک امتیاز ترک کنند.

 

و اما در دیگر دیدار این هفته تیم صنعت ساری  در تبریز مقابل ملی پوشان قرار گرفت و با گل ثانیه های پایانی بازی متحمل شکست شد.

 

شاگردان یونس گرائیلی در نیمه اول این دیدار موفق شدند تیم حریف را که امتیاز تیم مس سونگون را در اختیار گرفته است در زمینش تحت فشار قرار دهند و حتی از روی ضربه پنالتی توسط امیر فرهنگ دوست به گل نیز دست یابند ولی اخراج محمد مولا و محمد ابوالحسنی سبب شد تا صنعتی های ساروی عنان از دست شان در برود و 10 دقیقه پس از آغاز نیمه دوم گل تساوی را توسط محمد صبوری دریافت کنند.

 

در ادامه این دیدار باز هم این بازیکنان مس سونگون بودند که از 9 نفره شدن تیم صنعت نهایت استفاده را بردند و تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا گل پیروزی بخش خود را به ثمر برسانند تا اینکه در دقیقه 93 بازی موفق شدند توسط احسان راد به این امر مهم دست پیدا کنند و سه امتیاز شیرین این دیدار را از آن خود کنند.

 

گفتنی است تیم فوتبال پرسپولیس متوسلیان شمال نیز به دلیل عدم موفقیت در ثبت قرارداد بازیکنان خود مقابل شهرداری یاسوج حاضر نشد تا فدراسیون فوتبال تکلیف این دیدار را مشخص کند.

منبع : مازند لیگ

 
ارسال شده در : چهارشنبه 16 مهر 1393 - توسط : امیرحسن قنبری
بازديد : 234 بار دسته بندي : لیگ دسته دوم فوتبال نظر دهيد! [ ]

مرتبط باموضوع :


اين نظر توسط کارشناسی فوتبال در تاريخ 1393/7/24 و 16:05 دقيقه ارسال شده است

ممنون.عالی بود

پاسخ : مرسی


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • فروشگاه اینترنتی دی وی دی های آموزشی

  کانال تلگرام شهرها

  فروش گیفت کارت گوگل پلی

  انجام پایان نامه کارشناسی

  سرور مجازی آمریکا

  خرید فیلتر شکن

  پرورش بلدرچین

  بهترین سایت مد و زیبایی

  خرید جم کلش رویال

  چاپ کاتالوگ و بروشور

  جی پی اس گارمین

  اخبار فوتبال

  رمضان سال 95

  تشریفات

  دانلود آهنگ جدید

  خرید بازی

  موسسه حفاظتی

  ترخیص کالا

  نصب دوربین مداربسته

  اورانوس

  ساخت وب سایت رایگان

  فروش بک لینک

  دانلود آهنگ جدید

  دانلود آهنگ جدید

  ایران گیم 7

 • بک لينک بک لينک